Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 220 vtor gazda

4 450 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: INVICTUS Macedonia 23 Tet 11:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
redovno servisiran
sve e funkcionalno i vo odlicna sostojba
registriran do 6 mesec 2018

moznost za dogovor okolu cenata
INVICTUS Macedonia
Се на едно место за вашите потреби.
Visit our store page
Rafael 1 Show on the map
+38975307107
INVICTUS Macedonia
+38975307107
Leaflet
Në fillim