Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 EUR

Shitet nga: Mercedes Dje 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Mercedes C klasa, 2015 god....lompletno opremen....2.2 ccm dizel...kako nov....uvezen od Germanija za svoi potrebi ...originalni 165000 km....
Mercedes
070252601
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione