Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ C 220

0 EUR

Shitet nga: MERCEDES Sot 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Prodavam,

Mercedes C klasa 2002 godina
OPEL Tigra 2005 godina
OPEL Meriva 2010 godina
Mercedes C klasa 2014 godina
MERCEDES
070252601
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione