Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ C220 CDI 150KS SPORT AUTO KODEKS

5 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTO KODEKS 23 Maj 10:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
PEUGEOT 207 SW 1.6HDI 80KW 10 AUTO KODEKS 4 150 ЕУР
SEAT ALTEA XL 1.9TDI 105KS -07 AUTO KODEKS 4 950 ЕУР
RENAULT GRAND SCENIC 1.9DCI 131KS  EURO5 6 300 ЕУР
RENAULT MEGANE 1.5DCI 110KS -09 AUTO KODEKS 5 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
NOV UVOZ OD ITALY SO EURO 4 MOTOR.
NABAVEN OD PRVIOT SOPSTVENIK
NA REALNI 205 300KM 100% UNIKATEN

MERCEDES C 220 CDI 110KW 150KS 6 BRZINI MOTOR NA LANCE PROIZVEDEN 2006GOD.REDIZAJN.
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
OPREMEN MODEL SPORT EDITION
4 GLANC NOVI GUMI.

PERFEKTEN VO SEKOJ POGLED.
NAPOMENA-MOTOROT NE E PEREN.
BEZ ZAMENI

AUTO KODEKS SE NAOGA NA BULEVARD BORIS TRAJKOVSKI ODMA PRED PSS TEHNICKIOT PREGLED USJE I PRIMA MEBEL POZADI NOVATA PERALNA.
POVELETE CENETI KUPUVACI.
AUTO KODEKS
Продава Автомобили
Vizitoni faqen e biznesit tonë
БОРИС ТРАЈКОВСКИ 164 Tregoje në hartë
078229183
OPEL CORSA 1.3CDTI 75KS AUTO KODEKS 3 750 ЕУР
SEAT LEON 1.6TDI 105KS EU5 AUTO KODEKS 6 900 ЕУР
LANCIA DELTA 1.6 M-JET 120KS 10/09 AUTO KODEKS 5 400 ЕУР
PEUGEOT 207 SW 1.6HDI 80KW 10 AUTO KODEKS 4 150 ЕУР
Në fillim