Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES C220 CDI AUTOMATIC AVANGARDE GERMANIJA

12 490 EUR

Shitet nga: Kostadin 09 Dhj 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Mercedes C220 Automatic Avangarde so CDI EU-4 MOTOR PROIZVEDEN 11.2007 SO ORIGINALNI 142.000 KM SO SERVISNA KNISKA SIV METALIK SO AVANGARDE OPREMA :

- BI -XENON
-TEMPOMAT
- 8 AIR BAG
- ABS , ESP
-BLUETOOTH
- BORD KOMPJUTER
- SENZORI ZA SVETLA I BRISACI
- HALOGENKI ZA MAGLA
- ORIGINALNO CD-RADIO SO OZVUCUVANjE
- KOMPLET ELEKTRIKA PODESUVANjE NA PROZORCI, RETROVIZORI, SEDISTA,
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
- 2 KLUCA SO DALECINSKO I ALARM
SO NOVI GUMI (2016 0KM GARANCIJA VO MK)

*** MERCEDES C220 CDI UVEZEN OD GERMANIA OD PRV SOPSTVENIK.VOZILOT E VOZENO ZA SLUZBENI POTREBI NA VRABOTENITE NA OVLASTEN DILER NA MERCEDES VO HAMBURG GERMANIJA. POSEDUVAME ORIGINAL FAKTURA NA REALNI KILOMETRI

*** VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA
NEMA NIKAKVI TROSOCI PO NEA I CELA DOKUMENTACIJA E SREDENA I SE E PLATENO OSTANUVA SAMO KUPUVACOT DA SI JA REGISTRIRA
Kostadin
072 932 109
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione