Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ C 220 CDI -01 ELEGANCE

Shitet nga: semo 09 Shk 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
PRODAVAM MERCEDES C 220 CDI 2001 GODINA ELEGANCE SO NAJ FUL OPREMA KOLATA E REGISTRIRANO SO ZELEN KARTO SO FUL SERVIS NAPRAVENO.
KOLATA E UVEZENA OD SVAJCARIA SO 2 KLUCHA SO SRVISNA
KNIGA 2180000 KM MOZETE DA PROVERETE KADE SAKATE.
Leaflet
Në fillim