Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz C 220

3 500 EUR

Shitet nga: Bashkim 24 Nën 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Servisiran
Bashkim
076802803
Leaflet
Në fillim