Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz C 200 -00

900 EUR

Shitet nga: Ilija Dimkovski 27 Jan 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Mercedes220 2000god
Ilija Dimkovski
078217041
Leaflet
Në fillim