Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz C 220 CDI CLASSIC LIMITED EDITION

Shitet nga: Даниела 25 Tet 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Се продава МерцедесБенз Ц220 Дизел 143коњски сили 2004 година произведен колата е увезена од холандија купена од 2 газда РЕАЛНИ КМ сервисна книшка од 2004 па се до 2017 колата е ТИП ТОП од опрема поседува:
-Електрика Прозори
-Електрика Ретровизори
-Електрични Седишта
-Хенон
-Автоматик
-Радио со ТВ НАВИГАЦИЈА Фабричко
-Двозонска Клима лади перфектно
-Алумински бандажи фабрички 16ки со нови гуми
-Темпомат
-8х Аирбаг
-ЕСП
Со еден збор:Кола без вложување во неа
Се продава поради купување на поголемо возило исклучително со БГ пасош
Даниела
078389399
Leaflet
Në fillim