Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 220 -95

Shitet nga: boban 15 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Vo odlicna rabotna sostojba so dobra karoserija,registrirana do avgust.
Leaflet
Në fillim