Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C220 AMG Packet

12 500 EUR

Shitet nga: Argjend Aliti 22 Maj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Mercedes C 220 AMG Packet Avantgarde 2008
Full Oprema Servisiran
Argjend Aliti
070456693
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione