Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes c270 cdi

5 400 EUR

Shitet nga: Visar Mirzo 05 Jan 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 270
Mercedes C270 cdi

Facelift

Avantgarde

2005 god

Automatik

Full koza

Greaci na sedista

Navi,Cd,Aux

Climatronic

Novi zimski gumi 16ki

Top sostojba
Visar Mirzo
072273544
Leaflet
Në fillim