Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 270 CDI 2001 Servisirana

5 200 EUR

Shitet nga: Aleksandar 15 Sht 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 270
Kolata e uvezena pred 2 meseci, registrirana cela godina i zelen karton godisen.

-klimatronik
-cd
-tempomat
-elektrika na site stakla i retrovizori
-kozen dizajn
-komandi na volan
-alominiumski bandazi
-eurokuka

Aleksandar
071 369 127
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione