Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz C 270 CDI -02 full oprema

3 000 EUR

Shitet nga: C270 19 Qer 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 270
Mercedes C270 CDI 2002 full oprema sega e napraven golem servis i vo menjac smeteneto ulje i filteri novi gumi cenata e za kes za zamena druga cena Tel 070233978
Leaflet
Në fillim