Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 270 CDI -01

5 450 EUR

Shitet nga: aleksandar 09 Shk 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 270
se prodava mercedes c270cdi elegance. vo odlicna sostojba FUUL oprema, redovno servisiran. registriran do 10.2015.mozna e zamena sama za Mercedes ili Audi so ponova godina , so moja doplata.
aleksandar
070795017
Leaflet
Në fillim