Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES C 270 ELEGANCE -03

5 400 EUR

Shitet nga: vlatko 07 Gush 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 270
TOP SOSTOJBA FULL OPREMA
Leaflet
Në fillim