Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES C320 7G 224ks

0 MKD

Shitet nga: MERCEDES 22 Dhj 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Resnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 320
Se PRODAVA MERCEDES c 320 cdi 224KS
kolata e redovno servisirana i e vo top sostojba
Od Oprema Poseduva
Climatronic
Board Kompjter
Al Bandasi 17-ki So 4 Novi Gumi
Tempomat
Xenon svetla+maglenki
EL na stakla
El na retrovizori
El sedista...
7G Avtomatski Menuvac
MERCEDES
070 861 826
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione