Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES CL 500 V8 306ks FULL REG -01 AVTOCENTAR

8 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
VW PASSAT 2.3 VR5 4x4 4-motion PLIN REG AVTOCENTAR 1 800 EUR
VW TOURAN 2.0 TDI 6-BRZINI FULL -05 AVTOCENTAR 3 900 EUR
VW GOLF 6 2.0 TDI 110ks -09 AVTOCENTAR 7 500 EUR
AUDI A6 2.5 TDI 110kw FULL -98 AVTOCENTAR 1 900 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CL 500
MERCEDES CL 500 V8 306ks
proizveden 12. 2001god.

> vo ekstra sostojba <

FULL OPREMA ...

* REG. DO 7. 6. 2020god. *

cena : 8500euro.

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw 6-BRZINI -05 AVTOCENTAR 4 100 EUR
VW GOLF 5 2.0 TDI 6-BRZINI -05 AVTOCENTAR 4 100 EUR
VW PASSAT 2.0 FSI 150ks 6 brzini -06 AVTOCENTAR 4 600 EUR
RENAULT CLIO 1.5 DCI 63kw FULL-07 AVTOCENTAR 2 900 EUR
Në fillim