Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz CLA-Klasse 180D AMG LINE

21 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoWelt.mk 26 Shk 10:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AutoWelt.mk
VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION 15 500 ЕУР
Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX 11 300 ЕУР
VW Tiguan 4-MOTION 2.0TDI 150HP DSG 17 800 ЕУР
Audi A6 2.0TDI ULTRA 150HP FACELIFT 26 900 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLA 180
ШИФРА: 306967

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:
WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите VW Volkswagen, AUDI, Porsche Половни автомобили во Македонија. - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Tregoje në hartë
078203200
https://[email protected]

WWW.AUTOWELT.MK

AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk
Audi A8 QUATTRO 3.0TDI 258HP 43 500 ЕУР
Mercedes-Benz GLA 180CDI 109HP 18 800 ЕУР
Audi Q5 2.0TDI 150HP ULTRA 25 700 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP BM 16 600 ЕУР
Në fillim