Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES CLA 180

23 500 EUR

Shitet nga: Tome 28 Maj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLA 180
Se prodava Mercedes CLA 180 so pominati 19.500 km.

1.600 cc, 122 konjski sili, kupen vo 2014 godina od MakAuto Star i redovno servisiran tamu.

Leaflet
Në fillim