Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz CLA SPORT 200 CDI

21 000 EUR

Shitet nga: Igor 14 Nën 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLA 200
Avtomobilot e kako od salon, bez nikakva grebnatinka ili bilo kakvo ostetuvanje. Maximalno nivo na oprema. Tuniran e vo Skopje , vo naj dobriot servis. Plateno 500 evra za tuning I dobieni performansi (Mb cla 2.2 170hp 30hp 90Nm)
Zimski I letni kompleti so bandasi i mishelin gumi, malku koristeni.
Leaflet
Në fillim