Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz CLA 220 CDI

-

30 000 EUR

Shitet nga: Petar 13 Nën 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLA 250
AMG design
Stop&Go
Tempomat
Avtomatik
Ambient Svetla
Tyre pressure monitoring
Parking kamera
Aluminski bandazi
Distance warning system
Kasko osiguran so zelen karton
moze zamena za stan
Në fillim