Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz CLK 200 kompressor-plin

4 000 EUR

Shitet nga: Joco 08 Gush 00:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLK 200
Napraven e komplet servis..
Registrirana do Maj 2017 so zelen karton..
Kolata e bez maana i sve funkcionira bezprekorno!
Mozna e zamena so vasa doplata..
Samo za seriozni kupuvaci !!!
-Koza
-Klimatronik
-Elektrika na retrovizori
-Elektricen soncev pokriv
-A-Test plin(Lovato)
-Novi gumi
-193ps
Leaflet
Në fillim