Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes CLK 200 Cabrio

Shitet nga: Александар 20 Qer 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Kаbriolet
Modeli
CLK 200
Kolata e vo odlicna sostojba, avtomatski menuvac, kozni sedista, touch screen, prednite svetla se angel eyes (projector headligths) doneseni od Germanija.

Александар
078 262 030
Leaflet
Në fillim