Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz CLK 230 benzin -98

2 900 EUR

Shitet nga: Sasko 04 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLK 230
Kolata e vo ekstra sostojba so full oprema se funkcionira za poveke informaciii javete se na 078628506
Leaflet
Në fillim