Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES CLK 230 Sport

3 700 EUR

Shitet nga: Toni 18 Pri 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLK 230
Prodavam Mercedes-Benz CLK Kompressor 230 SPORT 198 KS. avtomatik,so full oprema vo odlicna sostojba bez nikakva mana,registriran do krajot na godinata,so plinski ured Lovato, letni i zimski gumi michelin.
Leaflet
Në fillim