Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz CLS 320

14 500 EUR

Shitet nga: Blagoja Sot 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
CLS 320
Se prodava Mercedes CLS 320 vo odlična sostojba!
Blagoja
078203511
Leaflet
Në fillim