Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI

18 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CLASSIC COMPANI 2010 20 Qer 14:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLS 350
MERCEDES CLS350 CDI
Godina na proizvodstvo 2009
Redizajn - Facelift
7g tronic
Toplo ladno na predni i zadni sedishta
Klimatronik
Tempomat
Faroj so lupi
Halogenki
18ki alumin bandashi
Soncev krov
Mahagon
Kolata e registrirana cela godina
Zelen karton
Mozna e zamena
071962092
CLASSIC COMPANI 2010
071962092
Në fillim