Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES CLS 350 272ks BENZIN 123.500km AVTOCENTAR

12 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
HYUNDAI LANTRA 1.8 96kw REG FULL -96 AVTOCENTAR 1 450 EUR
TOYOTA RAV4 2.0 D4D 115ks 4x4 -06 AVTOCENTAR 5 200 EUR
VW GOLF 6 2.0 TDI 110ks -09 AVTOCENTAR 7 500 EUR
RENAULT ESPACE 2.2 DTI 7-sedista REG. AVTOCENTAR 1 850 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLS 350
MERCEDES CLS 350 BENZIN 3.5 V6 272ks

>>> MAKSIMALNO SOCUVAN <<<
SO POMINATI 123.500km.
((( so servisna kniska )))

FULL OPREMA ...

( UVEZEN OD SWAJCARIJA )
* REG. DO 11. 4. 2020god. *

cena : 12200euro.

tel. : 071 / 796 - 007
viber : 070 / 329 - 480
lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw REG AVTOCENTAR 5 500 EUR
JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 4x4 -06 AVTOCENTAR 8 800 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 66kw 6-BRZINI -08 AVTOCENTAR 3 900 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 66kw 6-brzini -09 AVTOCENTAR 3 900 EUR
Në fillim