Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES E200 DIESEL NAVI AMG PAKET LED PANORAMA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kumakaya Balkan, Masini za pekarstvo 17 Jan 18:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 200
Nov registriran so zelen karton do 11 meses 2017. Godina prozivodstvo 11.2015.
Oprema:klimatronik 4 zonski, Koza,greaci sedista, panorama, led, steptronik, park sensori Navi usb cd aux,17inch 245x35 michelin france gume, AMG PAKET ,
3d sound,
gorivo dizel : otvoreno 4.4l
: grad 5.7l
: mesano 5.2l
Kumakaya Balkan, Masini za pekarstvo
Site vidiovi masini i iventar za pekarstvo. Sekogas najniski ceni najpovolni uslovi i najdobar kvalitet. Dojdete,proverete i usvojite
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tode Mendol Tregoje në hartë
070236550
https://www.kumkaya.com
Kumakaya Balkan, Masini za pekarstvo
075236550
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione