Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes w124

1 400 EUR

Shitet nga: Goce 15 Shk 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 200
Mercedesot e vo besprekorna sostojba
ima kozen enterier komplet
ima montirano i ksenon svetla
registriran e cela godina
ima sitni zabeleski po karoserija
javetese 077-709-935
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione