Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E 200 -93

1 400 EUR

Shitet nga: mercedes 08 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 200
Mercedes 124 odlicen socuvan so minimalni osteti servo volan centralno so dalecinski mala potrosuvacka od 7 litra na 100 k sega napraven servis motorot e besprekoren ne e registrirana
mercedes
078494491
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione