Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz E 200 cdi

20 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Финанс-Тим 16 Shk 21:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Финанс-Тим
PEUGEOT 206 1.4HDI 1 090 ЕУР
VW LUPO 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 200
vo odlicna sostojba,kompletno servisiran.
Moze zamena za pomalo vozilo ili stan-deloven prostor vo Skopje
Финанс-Тим
079209111
Финанс-Тим
PEUGEOT 206 1.4HDI 1 090 ЕУР
VW LUPO 1 050 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione