Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E 200 CDI

Shitet nga: Toni 30 Korr 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 200
Se prodava Mercedes E 200 CDI. Za povekje informacii na 078258177
Leaflet
Në fillim