Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz w212

Shitet nga: Dashi 11 Mar 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
avantgarde biznis klasa
Në fillim