Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz E 220 -96

Shitet nga: meco 09 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Kolata e vo odlicna vozna sostojba ne e registrirana smeneti greaci jabucici zadni amontizeri na trapot zaden kugli kompletno servisira mozna zamena za vlekac scania 112 ili 113 so nasa doplata dajte ponuda za kes extra cena. Scania 112 samo so inter kuler.
Leaflet
Në fillim