Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E 220 -03

6 500 EUR

Shitet nga: Burhan 08 Gush 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Kolata e vo odlicna sostojba, registrirana so zelen karton do Maj 2017, komplet servis napraven, novi gurtni novi lageri
Leaflet
Në fillim