Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz 220 Avantgarde redizajn

12 500 EUR

Shitet nga: Mercedes 06 Sht 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Se prodava mercedez E 220 cdi redizajn Avangard 170 ks so full oprema:dvd, navigacija,greaci na sedishta,kozen enterier,senzor za dozd,biksenon svetla,dva kluca,registracija i zelena karta,servisirano,vo kolata nema shto da se vlozuva "Pali Vozi".(mozna zamena za ML 320 isto godiste so moja doplata).
Mercedes
071731374
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione