Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES E 220 CDI FEIS jimauto groip

16 990 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE 16 Pri 20:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE
OPEL CORSA 1.2 NEW FACE jimauto group 4 950 ЕУР
Opel Corsa 1.3cdti cosmo jimauto group 3 500 ЕУР
OPEL CORSA 1.2 LPG PLIN jimauto group 2 900 ЕУР
Stan 1 kat nenamesten nov 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Mercedes E 220 cdi ful opcija,mnogu socuvana sostojba,182000km!!! Dokaz za kilometri,slobidno proverka mozete da napravite vo mercedes!!! Karoserija nefarbano odlicen sjaj na bojata !!
Navigacija,blututh,tempomat,......
Voziloto e uvezeno od italija od prv sopstevenik!!!
Dokumenti sredeni se komplet do registracija!!!
Za meraklii za mercedes i ceniteli na dobra sostojba!!!
Lok nas madzari karsi tomi sendvicara
DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE
PROVERENI POLOVNI VOZILA OD ITALIJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.BLAGOJA STEFKOVSKI BR.1 Tregoje në hartë
078 424 426
https://JIMAUTO GRUP
DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE
078 424 426
Leaflet
DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE
OPEL MERIVA1.7CDTI COSMO 113000KM 4 100 ЕУР
VW FOX 1.2 TOVARNO,KLIMA jimauto group 2 900 ЕУР
SKODA ROOMSTER 1.4 TDI FULL jimauto group 3 500 ЕУР
ZAFIRA ZADNA ROLETNA,FAR 2 000 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione