Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E220 cdi automatic -03

6 800 EUR

Shitet nga: E220 23 Pri 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Mercedes e220cdi avtomatik 150ks so ful oprema klimaautomatik, 4x el na stakla, xenon farovi, radio so cd, elekticen krov-siber, kolata e odlicno socuvana moze proverka po vasa zelba. Uvezena od Germanija plateno se do tablici. Cena za kes 6800evra za zamena cenata e druga.
Leaflet
Në fillim