Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E220 cdi Avangarde

7 900 EUR

Shitet nga: mercedes 23 Dhj 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Mercedes E220 cdi Avangarde so full oprema
golema navigacija, parking senzori napred nazad kenon svetlla krem kozhen interier reallna killometrazha i dr mnogu socuvan.
Mozhe Zamena
mercedes
070225625
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione