Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES E220 CDI FULL OPREMA

10 500 EUR

Shitet nga: Nasir 16 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
novi gumi reg zelen karton siber greaci na sedista greaci na retrovizori abs klima navi bixenon svetla senzor parking vredi da se vidi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione