Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes e220

25 000 EUR

Shitet nga: Rrahman Kryeziu 09 Maj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Kolata poseduva auto pilot senzori kameri napred i nazad
parking sam se parkira navigacia ...nema sto nema
Rrahman Kryeziu
+38970522285
Leaflet
Në fillim