Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 EUR

Shitet nga: Goran Stefanov 04 Maj 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Voziloto e vo perfektna sostojba,so ful oprema i site plateni davacki so registracija,uvezeno e od CH i e kako od salon
Goran Stefanov
071230662
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione