Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES E 220 CDI -04

Shitet nga: Aleksandar 08 Gush 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
E 220
MERCEDES E 220 CDI

ELEKTRIKA NA PROZORI

ODLICNA SOSTOJBA

DODATOK: ZIMSKI GUMI I KUKA ZA PRIKOLKA.

CENA: 4990.- EUR
Aleksandar
+38970274452
Leaflet
Në fillim