Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Е 220 dizel -97

2 500 EUR

Shitet nga: Драган Митрушев 10 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Продавам Мерцедес во одлична состојба, регистриран до 04/2017 година. Возилото нема никакви недостатоци и е во состојба пали-вози.
Драган Митрушев
070512900
Leaflet
Në fillim