Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

E220 & Audi A4

5 800 EUR

Shitet nga: TIMO 21 Maj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
se prodava mercedes benz E220cdi 2003 god.
Kolata e mnogu stegnata nema ni edna mana full servis ...full oprema registrirano moze da se vidi sekoe vreme .....
Se prodava i Audi A4 2.5tdi 4x4 2001
full oprema sega e servisirano smeneto rebrast ulje
filtri novi gumi registrirano do januari 2019god cena za Audi e :4700E info :071462600
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione