Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz 250E TD -98

Shitet nga: stevo 11 Nën 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 250
menuvacot e defect
Leaflet
Në fillim