Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E 250 -94 najdobrata 124 ka vo MK

2 700 EUR

Shitet nga: dejan 10 Pri 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 250
mercedesot e odlicno socuvan ne udiran i so fabrickata boja e.registriran do 9 mesec.samo za vistinski ljubiteli na vaa serija.
el.na stakla
el krov
el retrovizori
servo
abs
asr
avtomatik tiptronik
tempomat
imA nov akomulator i novi gumi
limuzinata e extra bes nikakva maana.....
Leaflet
Në fillim