Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES E 250 CDI AMG OPTIK -10

0 EUR

Shitet nga: Miki 05 Qer 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
E 250
Kolata e kako od salon.reg.ful kasko.zelen karton..servisirana kompletno...4 gumi novi....
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione